ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Flintlåsgevär 13824293
nr 1382 4293
Flintlåsgevär
1800-tal. Längd: 140
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:45:59
1.000 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.600 kr
3.200 kr
6